- آیا می دانستید استفاده از تیغ تأثیری بر پوست برنزه ندارد زیرا برنزه شدن در لایه های پایینی پوست که رنگدانه ها قرار دارند رخ می دهد. لبه های تیغ هرگز با این سلول ها در تماس نخواهند بود. اصلاح واقعاً پوستتان را پولیش می نماید و باعث می شود تا سالم تر به نظر برسند.

- آیا می دانستید که ۷۵ درصد آلودگی محیط بر اثر مسائل نظافتی و بهداشتی بخصوص اصلاح می باشد. لطفا در حین اصلاح آب را باز نگذارید.

- آیا می دانستید که راحت ترین روش از بین بردن موهای پوست صورت و بدن در جهان، اصلاح با تیغ می باشد.

- آیا می دانستید بهترین زمان برای اصلاح صبح هنگام می باشد زیرا پوستتان در تمام طول شب استراحت کرده است. در طول روز پوست با آفتاب، باران و آلودگی مقابله می نماید. این موضوع سبب می شود پوست سفت شده و منافذ آن بسته شود که به نوبه خود سبب کاهش انعطاف پذیری پوست و سفتی ریش می شود (دو عامل اصلی ناخوشایندی اصلاح). اما بهترین زمان برای اصلاح بلافاصله پس از دوش گرفتن می باشد زیرا پوست قبل از آن تمیز شده است، انعطاف پذیر گردیده و منافذ آن نیز باز شده اند. البته جهت اصلاح در صبحگاهان باید به این نکته توجه نمایید پس از اینکه از خواب بیدار می شوید پوستتان کمی متورم و پف کردن می باشد. حداقل ۲۰ دقیقه صبر نمایید تا این پف کردن از بین برود و اصلاحتان راحت تر و بهینه تر شود.

- آیا می دانستید سنی که شروع به اصلاح می کنید بر مقدار حجم موهای صورت و بدنتان تأثیر نمی گذارد زیرا این عوامل کاملاً توسط وراثت تعیین می شود. عمدتاً اولین تجربه های اصلاح همزمان با افزایش طبیعی رشد موها می باشد که نتیجه بلوغ است.

- آیا می دانستید اصلاح باعث رشد مجدد سریعتر موها یا موهای تیره تر یا قطور تر بدن نمی شود زیرا از آنجایی که اصلاح، موها را از سطح پوست بر می دارد، بر رنگ یا قطر موها هیچ تأثیری نمی گذارد. از آنجایی که پس از اصلاح، مو از فولیکول بیرون می آید، کمی زبر تر و ضخیم تر به نظر می آید. اگر به مو ها زمان بدهید تا کمی رشد کنند، دقیقا به همان حالت اولین باز می گردند.

دانستنی های اصلاح