هر روز نو می تواند فرصتی مناسب برای شروع یک کار بزرگ و یا  اتفاقی دلپذیر باشد. با خواندن پنج نکته آموزشی زیر خواهید توانست روز نو را با اصلاحی خوب شروع کنید.

بعضی چیزها مانند اصلاح صورت به خودی خود خوب هستند و نباید مجبور به تامل بیشتری درباره آنها باشیم
با این حالی که خیلی ساده است و تقریبا هر روز آن را انجام می دهیم هنوز بحث های مختلفی در خصوص شیوه اصلاح وجود دارد. این درگیری سنگین ذهنی در مردان می تواند با بکاریگری یک راهنمای پنج مرحله ای بی نهایت ساده برطرف شود:

  1. صورت خود را خوب بشویید. استفاده از آب گرم تا 3 دقیقه به حذف پوست های مرده و ناخالص ها کمک کرده و بریده شدن وخراشیده شدن پوست را کاهش می دهد
  2. از ژل اصلاح استفاده کنید. این کار از سوختگی ناشی از اصلاح جلوگیری می کند. اگر پوست حساسی دارید اجازه دهید به مدت یک دقیقه ژل بر روی صورت نشسته و کاملا خیس بخورد.
  3. از تیغ اصلاح چند لبه استفاده کنید. با این کار اصلاحی صاف و فوق العاده نزدیک را تجربه خواهید کرد. اولین تیغ موها را کمی بلند تر می تراشد و تیغه های بعدی اصلاحی نزدیکتر فراهم می کنند. با این کار اصلاح صورت با فشار کمتر به پوست و در نتیجه با تحریک کمتری صورت می گیرد. نکته: اگر احساس می کنید تیغ اصلاح پوست شما را می کشد، شاید زمان آن رسیده که تیغ اصلاح خود را تعویض کنید
  4. فشار زیادی به عمل نیاورید. یک تیغ خوب همه کارها را به انجام می رساند. با استفاده از تیغ اصلاح با کیفیت، این طبیعی است که قطع مو ها توسط تیغ ها را احساس نکنید. اصلاح را درجهت رشد موها آغاز نمایید. در انتها در صورتیکه هدف شما اصلاحی کامل و نزدیک است می توانید برخلاف جهت مو اصلاح کنید.
  5. اصلاح را کامل کنید. صورت را با آب سرد بشویید، سپس ازکرم نرم کننده بعد از اصلاح استفاده کنید. با این کار احساس خوبی به شما دست داده و بوی خوش تری استشمام کنید.

فقط همین. پنج گام، با خواندن در کمتر از یک دقیقه، حالا شما می توانید یکی از رموز انسان های متمایز را به کار بگیرید. 

راهنمای پنج مرحله ای اصلاح آقایان